KONST / Litografier / Färglitografi 15936323
nr 1593 6323
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 60/225. Färglitografi, bildmått: 67x42 cm, yttermått inklusive ram: 9Repet, 7x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:55:43
25/1 21:07:14